[et_pb_section admin_label=”section”][et_pb_row admin_label=”Wiersz”][et_pb_column type=”4_4″][/et_pb_column][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text admin_label=”Tekst” background_layout=”light” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

Wg Roberta Kiyosaki– “marketing sieciowy, to szkoła biznesu dla ludzi, którzy lubią pomagać ludziom!

Uwierz w sukces, a osiągniesz go.    W biblii napisano „Wiara przenosi góry”     Wiara doda Ci sił i energii do osiągnięcia zaplanowanego celu.

A czy masz zaplanowany cel?

[/et_pb_text][/et_pb_column][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text admin_label=”Tekst” background_layout=”light” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

Czy Ty masz zaplanowany cel jaki chcesz osiągnąć ? Czy żyjesz z dnia na dzień, bo do tej pory nikt Cię nie nauczył jak to zrobić?.

Zwróć uwagę, że co najmniej do 26 roku życia, mamy je zaplanowane,

– szkoła podstawowa – 7 – 8 lat,

– szkoła średnia          – 4 – 5 lat,

– studia                       – 4 – 6 lat.

Po zakończeniu edukacji zostajemy odarci ze złudzeń. Wiedza teoretyczna jaką posiadamy niejednokrotnie nie ma zastosowania w praktyce.  Jeżeli już ma to okazuje się , że aby  taka pracę zdobyć trzeba mieć doświadczenie a trudno w wieku 26 lat mieć jakieś doświadczenie. 

Okazuje   się , że pracy na etacie nie ma, a my uważamy, że tylko taka praca jest dla nas odpowiednia. Taka praca ma szacunek. Każdą inną, się nie splamimy.  

Jakiś tam marketing sieciowy, jakiś tam MLM to praca uwłaczająca nam. Przecież po studiach nie będę zajmował się sprzedażą: garnków, kosmetyków, suplementów diety, chemią gospodarczą itp.

Jedyne co potrafię sprzedawać, to siebie i swoją wiedzę na etacie,  poprzez wykonywanie poleceń szefów, a przecież to nie wstyd.

[/et_pb_text][et_pb_text admin_label=”Tekst” background_layout=”light” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

      Czyżby to był Twój sukces?

Na etacie wykonujemy tylko czyjeś polecenia, lepiej lub gorzej.  Zapominamy o tym, że każdy coś sprzedaje. Sprzedajemy siebie, swoją wiedzę, doświadczenie, umiejętności. Tylko postawmy sobie pytanie za ile? I czy robimy to umiejętnie.

Magister, doktor, profesor – zatrudnieni na wyższej uczelni, inżynier, nauczyciel, lekarz, pielęgniarka – sprzedają swoją wiedzę, a czy są godnie wynagrodzeni? ——   Przecież oni osiągnęli sukces.

[/et_pb_text][et_pb_text admin_label=”Tekst” background_layout=”light” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

To dlaczego ciągle słyszymy, że są niedoceniani?

Coraz częściej spotykamy się z propozycjami pracy w marketingu sieciowym. Obiecują nam błyskawiczny sukces – złote góry.

Nikt nie pyta o wykształcenie, przygotowanie do zawodu mimo iż marketing sieciowy i zarabianie w domu wymagają podstawowej wiedzy i umiejętności.

Prawda natomiast jest taka, że to zajmie sporo czasu. My jednak słyszymy tylko to, co chcemy słyszeć, a potem rozczarowanie. To piramida, oszuści itp.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section][et_pb_section admin_label=”Sekcja” fullwidth=”off” specialty=”off”][et_pb_row admin_label=”Wiersz”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text admin_label=”Tekst” background_layout=”light” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

Kto najlepiej sprawdza się w marketingu sieciowym i osiąga sukces?

[/et_pb_text][et_pb_text admin_label=”Tekst” background_layout=”light” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

Niewątpliwie należą do nich osoby:

– planujące swoje życie (ustalające swoje cele i realizujące te długo i krótko terminowe tj. zdyscyplinowane)

– optymistycznie i pozytywnie nastawione do życia i ludzi,

– z wyobraźnią (dostrzegające to co możliwe, mające wizję swojego świata)

– odważne i wierzące w siebie i swoje możliwości (zaprogramowane na sukces),

– widzące potrzeby innych – empatyczne (słuchające tego i rozumiejące co mają inni do powiedzenia),

– potrafiące nawiązywać relacje z innymi,

– szczodre , chętnie dzielące się wiedzą, doświadczeniem i dobrami z innymi.

Ktoś powiedział „ Morze Martwe jest martwe dlatego, że pochłania wodę, ale jej nie oddaje. Tworzą się w nim „zastoiny”. Jednym z najważniejszych praw życia jest prawo cyrkulacji. Staraj się przekazywać dobro, a wtedy dobro będzie wracać także do Ciebie.

Czy jesteś taka osobą? Jeżeli nie, to wcale nie świadczy o tym, że nie osiągniesz sukcesu i nie sprawdzisz się w MLM, czy marketingu sieciowym.

Przecież w/w walory można wypracować. Wystarczy 21 dni by zmienić nawyk, czyli można wszystko wypracować tylko trzeba chcieć.

Sukces osiągniesz, jeżeli się na niego zaprogramujesz.

Ważna jest również świadomość tego, że nie każdy skorzysta z naszej usługi. Na początku „NIE” będziemy słyszeć często.Ono świadczy o tym, że ten ktoś powiedział sobie „NIE”. Ten człowiek – klient nie zrozumiał, że produkt jest mu niezbędny. On musi dojrzeć do zakupu, bądź współpracy.Ty  natomiast, znasz wartość produktów które stosujesz i sprzedajesz .

 

[/et_pb_text][et_pb_text admin_label=”Tekst” background_layout=”light” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

      Zapamiętaj:

– nic na siłę, im większej liczbie osób przedstawisz swój MLM,  tym więcej osób będzie nim zainteresowanych,
– aby zebrać, najpierw należy posiać. Zaczynając biznes związany z MLM na początku siejesz, by po pewnym czasie   zebrać plony. Musisz jednak tę role uprawiać.

– im więcej dowiesz się o kliencie i poświęcisz mu szczerej uwagi tym większe zdobędziesz zaufanie.

– to nie Ty jesteś tu najważniejszy, najpierw klient .Tak długo, jak dany klient nie zobaczy korzyści jakie będzie osobiście czerpał z Twojej oferty, to Twoja wypowiedź będzie kolejnym opowiadaniem.

– Twojego klienta wcale nie interesuje to, co Ty, o tym myślisz. On musi zobaczyć jak on na tym skorzysta.

– nie możesz dać sobie wmówić, że to nie ma sensu, to nie działa, daj sobie z tym spokój.

– bądź wytrwały , słuchaj tych którzy odnieśli sukces w tym biznesie. Pytaj ich jak to robić. Ludzie sukcesu chętnie się dzielą swoimi doświadczeniami
Aby osiągnąć sukces musisz wiedzieć, dlaczego się nim zająłeś?   Co chciałeś m.in. osiągnąć: więcej czasu dla, siebie, rodziny, więcej pieniędzy i możliwości.

A jak Ty to widzisz?

#Krystyna Krutewicz

#7team4you

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *